GRAFIK na produkcji małej poligrafii i gadżetów 2016

Extrema

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca wielowątkowa w punkcie usługowym poligraficznym. Większość czynności do przyuczenia się.

Poszukujemy osoby na stanowisko GRAFIKA na produkcji małej poligrafii (projektowanie, druk, cięcie, wizytówki, foldery, zaproszenia, kalendarze) i gadżetów (tkanina, kubeczki, grawer) oraz wykonywanie reklam (naklejanie, docinanie).

Wymagania

NIE wymagamy doświadczenia zawodowego, większość czynności do nauczenia się w toku pracy, mile widziani stażyści szkół graficznych i poligraficznych, znający zagadnienia graficzne.

Praca po 8 godzin dziennie - (start zmiany na dany tydzień różnie między 7 rano a 12), do 2 SOBÓT w miesiącu.

Gotowość do podjęcia pracy w ciągu kilku dni.

Wymagana znajomość ORTOGRAFII języka polskiego, podstawowa obsługa programów Corel i Photoshop.

Rzetelne zaznajomienie się z naszą ofertą. Jeśli Państwo nie widzicie się w takiej branży, ne możecie przychodzić do pracy bo się uczycie, lub nie odpowiadają Wam warunki finansowe PROSZĘ nie składać dokumentów. Szkoda wzajemnego czasu.

Mile widziane dodatkowo

podzielność uwagi (stanowisko wielozadaniowe), pogoda ducha, zdolności plastyczne, wrodzona :) pracowitość.

osoba energiczna, dokładna, odpowiedzialna, kulturalna, dyspozycyjna

Prezentacja firmy

Firma działa w następujących branżach: fotografia, poligrafia (grafika i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie podane powyżej to BRUTTO przez pierwsze 3 m-ce, kwota na rękę to 1600 zł, soboty dodatkowo
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji