Opis stanowiska pracy

Agencja Montovnia Sp. z o.o. poszukuje grafika kreatywnego w pełnym wymiarze godzin do siedziby agencji – Warszawa, ul. Przecławska.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby offline i online
  • projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku
  • tworzenie prezentacji multimedialnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w branży graficznej
  • Doświadczenia popartego ciekawym portfolio
  • Minimum podstawowej wiedzy z zakresu DTP
  • Wiedzy z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku
  • Praktycznej znajomości technologii budowy stron (HTML, CSS)
  • Biegłości w obsłudze programów do tworzenia grafiki: Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign
  • Otwartości na nowe trendy i zorientowania na wiedzę
  • Dobrej organizacji pracy i terminowości
  • Komunikatywności oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • Inicjatywy w działaniu i zaangażowania
  • Talentu, pomysłowości i kreatywności
  • Poczucia estetyki i orientacji na jakość

Kandydatom gwarantujemy:

  • pracę przy projektach dla czołowych marek z rynku polskiego oraz zagranicznego
  • pakiet licencjonowanych narzędzi
  • pracę w zespole ciekawych ludzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny oparty na prowizji od realizacji projektu

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) oraz ustawą z 22.03.1999 o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. nr 142, poz. 1593 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczonym, kreatywno-strategicznym zespołem ekspertów. 15 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo