Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnego grafika, który potrafi (z przyjemnością) stworzyć ciekawych projekt na potrzeby internetu (web/display/mobile/social), bez problemów przygotuje prasówkę oraz złoży folder reklamowy. Wyczucie smaku, dynamika pracy oraz zaangażowanie - obowiązkowe.

Wymagania

  • zaangażowanie, poczucie estetyki oraz znajomość trendów w nowych mediach,
  • sporo ciekawych, nieszablonowych pomysłów,
  • znajomości pakietu Photoshop, Ilustrator, InDesign,
  • znajomości zagadnień DTP,
  • umiejętności pracy na asapie i prowadzenia wielu projektów jednocześnie,
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz samodzielności.

Prezentacja firmy

VEIN Sp. z o.o. - agencja reklamowa powstała z połączenia doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie