Opis stanowiska pracy

Kreacja i przygotowanie do druku materiałów reklamowych, a w szczególności:
- projektowanie graficzne koncepcji reklamowych,
- adaptowanie projektów do materiałów POS, stron www, banerów itp.
- skład i przygotowanie materiałów na potrzeby druku
- opracowanie graficzne zdjęć oraz wizualizacji 3D

Wymagania

- kreatywność oraz znajomość najnowszych trendów w projektowaniu
- doskonała znajomości pakietu Adobe (w szczególności InDesign, Illustrator, Photoshop)
- znajomość obsługi programu do tworzenia grafiki 3D
- doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
- umiejętność przygotowania prac do produkcji
- ciekawe portfolio
- znajomości (przynajmniej na poziomie komunikatywnym) języka angielskiego.
- dobra organizacja pracy i umiejętności pracy pod presją czasu z kilkoma projektami jednocześnie.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w zgranym zespole
- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia

Prezentacja firmy

AVANTI to Agencja Reklamowa oferująca realizację wszystkich elementów wc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym na czas nieokreślony.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja