Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu.

Więcej informacji na:https://farmona.pl/

GRAFIK KREATYWNY

Od: Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki;
  • Tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych wzorów opakowań, grafik opakowań, layoutów, stoisk targowych;
  • Śledzenie i analiza istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich;
  • Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami;
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP, FLEKSO);
  • Projektowanie opakowań, tworzenie renderów oraz samodzielne przygotowanie projektu do druku;
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań on-line (m.in. mailingi, banery, newslettery).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe – plastyczne i projektowe, związane z grafiką użytkową i formami przemysłowymi;
  • Minimum 5 – letnie (poparte portfolio) doświadczenie zawodowe w branży graficznej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • Doświadczenie w projektowaniu opakowań;
  • Doświadczenie w DTP (przygotowywanie plików do druku);
  • Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole;
  • Samodzielność i terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej, która stawia na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”;
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.