Grafik Kreatywny

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Stanowisko Grafika Kreatywnego będzie polegało na dostarczaniu wizualnych odpowiedzi na potrzeby organizacji, tj. etykiety produktowe, logo czy układ graficzny strony internetowej. będziesz pracował/a wspólnie z dyrektorem artystycznym, który interpretuje potrzeby organizacji i na tej podstawie przygotowuje brief (opis i założenia) oraz nakreśla wizję, którą grafik przekłada na gotowe prace.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest światowy lider produkcji FMCG do którego należy wiele powszechnie rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań graficznych i produktowych
  • Przygotowywanie różnych rozwiązań projektowych wg. otrzymanych wytycznych
  • Czynny udział w tworzeniu, projektowaniu kampanii marketingowych
  • Współpraca z działem handlowym i projektowym w celu poszukiwania nowych, ciekawych rozwiązań, które będą mogły zostać wdrożone w naszych produktach
  • Praca przy tworzeniu nowych log znanych marek
  • Projektowanie etykiet powszechnie znanych produktów na rynku FMCG
  • Korespondencja w j. angielskim z podmiotami współpracującymi

Profil kandydata

  • Praktyczna wiedza z zakresu grafiki projektowej/komputerowej
  • Znajomość pakietów graficznych z pakietu ADOBE (Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Znajomość DTP (Desktop publishing)
  • Portfolio z zakresu realizacji projektów dla branży FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność realizacji założeń briefu
  • Umiejętność tworzenia stron www będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność kreatywnego podejścia do zleconych zadań
  • Znajomość trendów w projektowaniu
  • Innowacyjność, twórczość i kreatywność prowadząca do przygotowania ciekawych projektów i rozwiązań zastosowanych w projektach
  • Znajomość języka angielskiego
  • Poczucie estetyki i dbałości o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole a także samodzielność w realizacji projektów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie wyższe (Akademia Sztuk Pięknych) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy, umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa + system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
    współpracę z jedna z najdynamiczniej rozwijających się Firm w branży spożywczej
  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Możliwość rozwoju oraz awansu wewnątrz struktur dywizji marketingowej

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page