Opis stanowiska pracy

Firma odzieżowa Smmash od 4 lat działająca w dynamicznie rozwijającej się branży sportów walki poszukuje kreatywnego grafika.
Szukamy osoby, która przyczyni się do budowania unikalnego wizerunku naszej marki.

Obowiązki:

- projektowanie grafik na potrzeby druku sublimacyjnego
- opracowywanie firmowych materiałów reklamowych

Wymagania

Wymagania:
- własna inwencja i odważna kreatywność
- umiejętność rysowania grafik wektorowych od podstaw
- nieszablonowe portfolio ukazujące pomysłowość
- punktualność

Oferujemy:
- stałą pracę od pon - pt
- możliwość realizacji własnych wizji
- pracę w młodym zespole
- dogodną lokalizację w centrum miasta
- doświadczenie z klientami z całego świata!

Wszystkim zainteresowanym polecamy zapoznanie się z naszymi dotychczasowymi projektami dostępnymi na stronie: www.smmash.eu
Jeżeli tworzenie takich grafik nie jest dla Ciebie “magią”, albo uważasz, że nawet potrafisz lepiej! Śmiało wyślij nam swoje CV oraz portfolio

Nie szukamy współpracy z freelancerami!

Prezentacja firmy

Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie