Opis stanowiska pracy

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO OBOWIĄZKÓW?

- tworzenie kreacji opakowań produktów
- obróbka zdjęć i tworzenie grafik reklamowych
- tworzenie kreacji na potrzeby bieżących kampanii, np.: landing page, mailing, banery, social media etc.
- tworzenie form, takich jak plakat, mobile, logotyp, typografia, POS, druk itd.
- obsługa graficzna bloga oraz stron www opartych na Wordpressie
- wsparcie zespołu marketingowego w przygotowywaniu targów oraz kampanii promocyjnych
- przygotowywanie publikacji do druku cyfrowego i offsetowego
- opracowywanie koncepcji wystawienniczych

CO OFERUJEMY?

- pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów
- dobrą atmosferę w pracy
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (umowa o pracę)
- możliwość rozwoju osobistego (szkolenia)
- niezbędne narzędzia pracy oraz najnowsze oprogramowanie
- atrakcyjne wyjazdy integracyjne
- regularną dostawę najlepszych kosmetyków

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

- dużej wiedzy z zakresu projektowania materiałów do druku (znajomość technik DTP), webdesignu
- dobrej znajomości programów: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
MS Office (Power Point, Word, Excel)
- podstaw znajomości programów do tworzenia animacji (np. After Effects)
- obsługa graficzna social media (Facebook, Instagram)
- umiejętności tworzenia atrakcyjnych przekazów wizualnych
- dbałości o jakość realizowanych projektów we współpracy z wykonawcami
- zmysłu estetycznego, kreatywności i umiejętności projektowania grafiki w oparciu o obowiązujące trendy
- odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę.
- chęci tworzenia projektów pięknych i zaskakujących
- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- umiejętność programowania HTML5, CSS3 będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie