Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w tworzeniu grafiki komercyjnej? Z zainteresowaniem śledzisz trendy w branży reklamowej i wiążesz z nią swoją przyszłość?
Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie obejmujące CV i portfolio.Do Twoich obowiązków będzie należało współtworzenie koncepcji kreatywnych, key visualii kampanii reklamowych oraz adaptacja key visauli na nośniki reklamowe (tradycyjnei nowoczesne). Ponadto będziesz się zajmować projektowaniem i przygotowaniem materiałów reklamowych (plakatów, ulotek, folderów) do druku

Wymagania

praktyczna umiejętność obsługi programów graficznych pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign) mile widziana znajomość Cinema 4D,

kreatywność, wyczucie stylu

umiejętność pracy pod presją czasu

umiejętność składu do druku – DTP

minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu grafiki komercyjnej w agencji reklamowej

Prezentacja firmy

nls84 advertising group to wrocławska agencja marketingu zintegrowanego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja