Grafik kreatywny / webdesigner

Miastostrada

40-857 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lubimy podejmować wyzwania, nie pracujemy według schematu, stosujemy metody niestandardowe.

Jesteśmy agencją reklamowa, działającą w Katowicach od 7 lat. Kompleksowo kreujemy wizerunek firm, tworzymy kampanie reklamowe i strony internetowe dla szerokiej grupy klientów o zróżnicowanych potrzebach, zajmujemy się działalnością wydawniczą i administrowaniem portali internetowych.

Pracujemy m. in. dla: HBRP, ICAN Institute, UM Katowice, LEON Drzwi, Wagner Polska, MPWiK Wrocław, Norma2000.

Jeśli dzień zaczynasz od kawy i przeglądania Behance – to miejsce dla Ciebie ;)

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardo dobra znajomość programów pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata (poparte portfolio),
  • talent, pozytywne podejście do pracy, przejrzyste projekty),
  • znajomość najnowszych trendów i chęć ciągłego rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Jeśli spełniasz w/w punkty możemy zaoferować Ci:

Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii,

Pełny etat i umowa o pracę,

Współpracę z dużymi markami, a także ambitne projekt dla małych firm,

Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

Przyjazną i twórczą atmosferę pracy,

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,

Możliwość realizacji własnych projektów, dużą samodzielność.

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • projektowanie graficzne – poligrafia, skład, reklama zewnętrzna,
  • przygotowanie plików do druku, kontakt z drukarnią,
  • projektowanie strony internetowych,
  • tworzenie logotypów i ikon,
  • twórcza praca, niekiedy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

MIASTROSTRADA – to katowicka firma, działająca na rynku od pięciu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie