Grafik Kreatywny do Działu Marketingu

G&G Studio Sp. z o.o.

02-676 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?

  • osoby, która nie ustaje w poszukiwaniu inspiracji, która ma otwarty umysł i jest odważna w swoich wizjach,
  • osoby, która płynnie posługuje się programami graficznymi, wie do czego służy ploter tnący, potrafi przygotować pliki do druku
  • osoby, która jest kreatywna, ma niekonwencjonalną wyobraźnię i polot,
  • osoby z pasją, energią i zapałem do twórczej pracy!

Główne zadania:

  • przygotowywanie materiałów promocyjno-marketingowych firmy takich jak: ulotki, broszury, plakaty, gadżety firmowe, naklejki, projekty witryn i oznakowania punktów,
  • projektowanie materiałów na potrzeby internetu i social media,
  • branding floty firmowej
  • opracowywanie materiałów reprezentacyjnych: wizytówki, foldery, cenniki, itp.

Wymagania

Jeśli:

  • masz głowę pełną pomysłów, potrafisz te pomysły przelać na przysłowiowy papier, a końcowe efekty wywołują efekt ŁAŁ,
  • możesz pochwalić się ciekawym portfolio i powiedzieć, że Twoi Klienci chcą pracować tylko z Tobą,
  • potrafisz pracować pod presją czasu, nie obawiasz się krytyki i masz do niej zdrowy dystans

 Co oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy

ps. Nie zapomnij dołączyć swojego PORTFOLIO!

Prezentacja firmy

Grupa G&G Studio Sp. z o.o. (G&G Studio i DRUK24h.pl) od 1994 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie