Opis stanowiska pracy

Jeśli kreacja i grafika jest Twoją pasją, potrafisz wizjonersko projektować i wizualizować oryginalne pomysły, masz motywację i jesteś terminowo zorganizowany to powinniśmy się spotkać, być może szukam właśnie Ciebie.

ART OPEN to Wrocławskie Studio Reklamy. Poszukuję osoby, która posiada doświadczenie w kreowaniu, przygotowywaniu i realizacji szeroko rozumianych projektów reklamowych.
Ponadto:
- Masz ciekawe pomysły w zakresie projektowania i potrafisz je szybko zrealizować
- Pakiet Adobe CC jest Ci dobrze znany
- Potrafisz projektować i realizować serwisy internetowe ze szczególną znajomością platformy WORDPRESS, CSS, HTML
- tworzenie filmów reklamowych nie jest Ci obce
- Komunikatywność to Twoja mocna strona
- Umiesz słuchać klienta, interpretować jego wizję a dodatkowo zaproponować kilka rozwiązań
- Pojęcie druku jest Ci znane, a obszar współpracy z drukarniami otwarty
- Potrafisz przygotować materiały do profesjonalnego druku a terminologia z obszaru poligrafii jest zrozumiała

Osoby, które spełniają powyższe wymagania i są zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV i portfolio.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie – preferowane kierunkowe;
• doświadczenie w projektowaniu poparte portfolio;
• znajomość zasad poligrafii, w tym zasad przygotowania plików do druku;
• zaawansowana znajomość programów graficznych;
• kreatywność, oryginalność, wizjonerstwo, otwarty umysł, pasja graficzna
• odpowiedzialność, samodzielność w pracy oraz dbałość o szczegóły;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Art Open to zespół zgranych osób z dobrą energią i kompetencjami, ludzi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 m-ce, docelowo umowa o pracę.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie