Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 39 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Więcej informacji o nas na www.delikatesy-piotruspan.pl oraz www.ppan.pl

GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska:

  • Projektowanie graficzne materiałów reklamowych (drukowanych i do kanału online) takich jak gazetki, ulotki, plakaty
  • Przygotowanie zaprojektowanych materiałów do druku
  • Tworzenie materiałów promocyjnych
  • Wsparcie w kreowaniu działań marketingowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Biegła znajomość Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign
  • Elastyczność i komunikatywność
  • Umiejętność współpracy z innymi działami firmy
  • Zmysł estetyczny, precyzja, dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie według preferencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży w województwie podkarpackim
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ