GRAFIK KOMPUTEROWY

Ground HR

OKOLICE KATOWIC, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie, adaptacja, uzupełnianie projektów graficznych
  • Tworzenie grafiki na plandeki samochodowe, namioty eventowe
  • Opracowywanie koncepcji graficznych
  • Projektowanie logotypów,
  • Kreowanie graficznego wizerunku firmy
  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
  • Współpraca z klientem
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na strony www

Wymagania

  • Kierunkowego wykształcenia
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Kreatywność, otwartość na nowe zadania
  • Twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
  • Znajomości programów graficznych: Photoshop, Illustrator, Corel Draw
  • Terminowość realizowanych projektów
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole
  • Szansę wdrażania własnych pomysłów
  • Samodzielność w realizacji zadań

Prezentacja firmy

Agencja Doradztwa Personalnego GROUND HR Sp. z o.o. dla jednego ze swoic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie