Opis stanowiska pracy

• Miejsce pracy: Fabryka Porcelitu AVANT, Niedrzwica Kościelna, na trasie Lublin - Kraśnik

• Opis działalności Firmy Avant
Fabryka Avant to firma która od 25 lat zajmuje się produkcją ceramiki reklamowej. Nasze produkty nabywane są przez renomowanych klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Stawiamy na jakość, którą zapewnia zespół specjalistów. Oprócz wiedzy, cenimy inteligencję, poczucie humoru i nieformalną, przyjazną atmosferę pracy, wnoszoną przez nasz zespół.

• Co oferujemy:
· Pracę na stanowisku grafik komputerowy
· Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
· Możliwość zdobycia wiedzy w nowej branży
· Wynagrodzenie z systemem premiowym
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Obsługę renomowanych klientów
· Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
· Kawę w ulubionym kubku

Wymagania

• Czego oczekujemy:
· Dużego zaangażowania, entuzjazmu i zapału w wykonywaniu obowiązków.
· Umiejętności rozwiązywania napotkanych problemów
· Znajomość programów: CorelDraw, Photoshop, Illustrator
· Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność

• Główne zadania na stanowisku:
· Ocena i przygotowanie plików graficznych do druku,
· Tworzenie grafik i wizualizacji dla klientów,
· Wykonywanie i obróbka zdjęć naszych produktów,
· Ścisła współpraca z Koordynatorem Produkcji i Drukarnią.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największym producentem ceramiki i szkła reklamowego, obsługują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie