Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanego grafika, który zajmie się obsługą realizowanych działań marketingowych.

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie materiałów reklamowych (katalogi, ulotki, wizytówki, plakaty, magazyny, oferty, banery, wizualizacje stoisk, ścianek, prezentacje w PP itp.).
• Projektowanie stron www, blogów, przygotowywanie newsletterów oraz grafik i reklam na potrzeby social media).
• Tworzenie od podstaw lub zmiana identyfikacji wizualnej dla różnych projektów (logotypy, księgi znaku, wzory dokumentów itp.).

Wymagania

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość programów graficznych CorelDRAW i Photoshop,
• znajomość zasad przygotowania materiałów do druku (DTP),
• znajomość HTML i CSS,
• kreatywność ,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• mile widziana umiejętność obsługi CMS (głównie Wordpress).

Prosimy o przesłanie CV z dołączonym portfolio.

Zespół rekrutacji Springermedia

Prezentacja firmy

Od lat kompleksowo zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem mate... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie