Grafik Komputerowy

IPAK Sp. j.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma lubelska zatrudni grafika komputerowego ze znajomością pakietu Corel, Adobe, Photoshop .
Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznym środowisku pracy,
w dobrej atmosferze w wymiarze pełnego lub niepełnego etatu, po okresie próbnym , na czas nieokreślony .
Praca polega głównie na przygotowywaniu projektów graficznych, wizualizacji w obszarze grafiki użytkowej.
Mile widziana umiejętność tworzenia materiałów reklamowych, prezentacji czy stron internetowych.
Kluczowa jest również umiejętność obróbki zdjęć.
Od grafika oczekujemy również zdolności artystycznych, kreatywności, samodzielności oraz zmysłu estetycznego.

Prezentacja firmy

Firma ipak jest producentem wysokiej jakości opakowań .<br/>Nowoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 680PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie