Grafik Komputerowy

GRUPAHALO S.C.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma odzieżowa poszukuje grafika.

Opis stanowiska:
- projektowanie tematycznych grafik na odzież w Photoshopie i Corelu
- tworzenie grafik na potrzeby strony internetowej oraz sklepu internetowego
-projektowanie elementów identyfikacji marki wraz z przygotowaniem do druku (metki, wizytówki, plakaty, billboardy)
- przygotowanie grafiki do druku na tekstyliach
- kontakt z drukarnią

Wymagania:
-wiek do 30 lat (wymóg Urzędu Pracy)
-rejestracja lub możliwość rejestracji w Łódzkim Urzędzie Pracy – 2 profil
- samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
- innowacyjność ,nieszablonowość, kreatywność, dbałość o szczegóły, zmysł estetyczny i artystyczny
- bardzo dobra znajomość programów graficznych Photoshop i Coreldraw
- kreatywność, nieszablonowość

Mile widziane:
- obsługa stron zbudowanych na Wordpresie, znajomość mediów społecznościowych

Oferujemy:
- stałe miesięczne wynagrodzenie
- Zatrudnienie na 2 lata, możliwość przedłużenia
- praca w przyjaznej atmosferze w małym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Priorytetem Grupyhalo od 2002 roku pozostaje satysfakcja i zaufan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie