Klient infoPraca.pl

GRAFIK KOMPUTEROWY

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Libiąż k. Chrzanów ( Oświęcim, Tychy, Bieruń, Katowice, Bielsko-Biała, Kęty)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów do druku
  • przygotowywanie wizualizacji produktów firmy
  • tworzenie katalogu produktów
  • tworzenie folderów, ulotek, logotypów
  • nadzór nad szatą graficzną strony internetowej
  • zarządzanie i administrowanie stroną: aktualizowanie danych
  • obróbka zdjęć i innych plików graficznych
  • współpraca z drukarniami podczas procesu druku
  • inne zadania związane z marketingiem produktów

Wymagania:

  • zaangażowanie, dokładność i terminowość
  • doświadczenia w pracy przy projektach graficznych udokumentowane portfolio
  • dobra znajomość programów: Corel Draw, Photo Shop itp.);
  • dysponowanie własnym sprzętem i programami graficznymi
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • praktyczne doświadczenie w przygotowaniu grafiki na potrzeby Internetu.
  • umiejętność pozycjonowania stron internetowych mile widziana
  • atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu akcji marketingowych, pisaniu dokumentów marketingowych, oraz kontaktowaniu się z mediami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • wyższe wykształcenie kierunkowe mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę.

Osoba wybrana na to stanowisko będzie zatrudniona na zasadzie umowę o dzieło (zlecenie) lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, proponujemy system pracy Home Office

Zapraszamy również osoby uczące się, mające doświadczenie w pracy z grafiką komputerową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.