Opis stanowiska pracy

Rozwijamy się z zawrotną prędkością i szukamy grafika do współpracy przy kreatywnych, nietuzinkowych projektach.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wyślij do nas swoje cv i portfolio.

Czego oczekujemy?

Kreatywnego podejścia do projektowania, chęci pracy w grupie i podjęcia wyzwań, które pojawiają się podczas projektów wystaw, scenografii telewizyjnych i eventowych.

Swoje doświadczenie w składaniu ulotek, katalogów, tworzeniu logotypów czy kompleksowych identyfikacji wizualnych pokaż nam w swoim portfolio. Poszukujemy osób, których podejście do pracy i kreatywny sposób myślenia pozytywnie nas zaskoczą.

Od strony technicznej wymagamy znajomości pakietu Adobe (co najmniej Ilustrator, Photoshop, InDesign) oraz chęci, zainteresowania i podstawowych umiejętności do tworzenia animacji 2d / prezentacji animowanych w dowolnym programie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest FABRYKA DEKORACJI ul.Długa 43/5 , 31-147 Kraków , moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji FABRYKII DEKORACJI . Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja