Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• realizację strategii wizualnej marki oraz koncepcji kampanii reklamowych
• projektowanie materiałów promocyjnych i layoutów reklamowych - prasowych, internetowych i wielkopowierzchniowych
• kontakt z drukarniami i przygotowywanie projektów graficznych do druku
• formatowanie i dostosowywanie projektów na potrzeby różnych zastosowań i wymogów technicznych
• współpracę z agencjami produkcyjnymi w zakresie realizacji sesji i filmów promocyjnych
• aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów
• archiwizację projektów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia zawodowego na stanowisku grafika w dziale marketingu lub agencji reklamowej
• biegłego posługiwania się pakietem Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign) i podstawowej znajomości MS Office
• znajomości procesów przygotowania do druku (DTP)
• kreatywności i inicjatywy

Prezentacja firmy

Słowianka Spółka z o.o. to wiodące na polskim rynku i w Unii Eu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie