Grafik komputerowy

Kambu Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik Komputerowy.

Zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne dla poligrafii oraz reklamy;
  • przygotowywanie do druku;
  • współpraca z klientem przy uzgodnieniach nad projektem.

Wymagania

  • dobra znajomość programów z pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop);
  • umiejętność przygotowania plików do druku (cyfrowego i offsetowego);
  • dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność;
  • wiedza z zakresu projektowania stron internetowych będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie