Grafik komputerowy

Klimbest

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy grafika, najchętniej w trakcie studiów profilowych (informatycznych / artystycznych)

Stawiane zadanie na tym stanowisku:

  • opracowywanie projektów graficznych na potrzeby technologii internetowych
  • opracowywanie projektów graficznych na potrzeby firmy
  • przygotowanie materiałów do druku itp.

Praca zdalna wykluczona, przynajmniej na potrzeby konsultacji projektów.

Wymagania

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • kreatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów
  • znajomość zagadnień z zakresu grafiki na potrzeby technologii związanej z internet-em
  • znajomość rynku reklamowego

Prezentacja firmy

Klimbest – jest specjalistyczną firma w zakresie systemów klimatyzacji k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie