Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
1. Satysfakcjonujące zarobki
2. Stabilne miejsce zatrudnienia - umowa o pracę
3. Możliwości rozwoju zawodowego
4. Pracę w młodym, prężnym zespole

Wymagania:
Jeśli spełniasz 3 poniższe punkty, a dzień zaczynasz od przeglądania pinteresta, to aplikuj do nas.

1. Zdolności graficzne
2. Kreatywność i doświadczenie w projektowaniu graficznym
3. Dobra znajomość obsługi programów: Photoshop, Illustrator, Adobe Acrobat, InDesign
4. Dobra znajomość obsługi programów: Adobe After Efects, Adobe Premiere lub Apple Motion i Apple FinalCut X
5. Jesteś młody duchem
6. Masz doświadczenie w tworzeniu animacji

Znajomość platformy Macintosh będzie bardzo mile widziana

Dodatkowym atutem kandydata będzie ogólna wiedza o życiu społeczno-gospodarczym kraju, Europy i świata.

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie