Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Grudziądz

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata/-tki
z Grudziądza i okolic na stanowisko:

Zadania:

• Kształtowanie wizerunku firmy poprzez przygotowanie projektów materiałów reklamowych (np. katalogi, karty katalogowe, ulotki, plakaty, itp.);

• Przygotowywanie projektów graficznych i wdrażanie do produkcji;

• Projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowych;

• Tworzenie kreacji na potrzeby promocji;

• Składanie tekstów na opakowaniach całorocznych i okazjonalnych;

• Wprowadzanie wszelkich korekt na opakowaniach;

• Przygotowywanie wizualizacji produktów.

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku grafika komputerowego;

Doskonała znajomość programów: Adobe In Design, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop oraz Corel Draw;

• Znajomość zasad projektowania i przygotowania plików do druku;

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki plastyczne, informatyczne, ekonomiczne i graficzne;

• Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu;

• Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

• Dodatkowym atutem będzie portfolio dotychczasowych prac (w formacie pdf / jpg).

Nasz Klient oferuje:

Pracę o charakterze stacjonarnym w Grudziądzu (nie ma możliwości pracy zdalnej);

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

• Niezbędne narzędzia pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego w stale rozwijającej się organizacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV zapisane w programie WORD oraz list motywacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.