Grafik komputerowy

Anvia

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Staż z PUP-u Gliwice

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku będą odpowiedzialne za:
- projektowanie
- przygotowanie do druku
- aplikacja materiałów reklamowych na różne powierzchnie

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
- Indywidualny i elastyczny czas pracy

Wymagania

- Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji
- Znajomość podstawowych programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator InDesign, Corel
- Doskonała organizacja pracy
- Samodzielność
- umiejętność współpracy i kreatywność

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kreowaniem wizerunku, kampaniami reklamowymi, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nie określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja