Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Projektowanie materiałów wielkoformatowych oraz innych materiałów POS,
  • Projektowanie grafik na potrzeby online,
  • Obróbka zdjęć,
  • Projektowanie elementów identyfikacji marki,
  • Przygotowanie grafik do druku na tekstyliach,
  • Przygotowanie innych materiałów i katalogów do wydruku,
  • Kontakt z drukarniami i agencjami reklamowymi.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w fotografii reklamowej i produktowej w branży fashion będzie dodatkowym atutem,
  • Innowacyjności, nieszablonowości, kreatywności, dbałości o szczegół,
  • Zmysłu estetycznego i artystycznego,
  • Bardzo dobrej znajomości programów graficznych Photoshop, Illustrator i Corel Draw,
  • Kreatywności, nieszablonowości,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Wiedzy na temat rynku graficznego,
  • Umiejętności obycia w internecie,
  • Znajomości narzędzi graficznych,
  • Zdolności interpersonalnych: komunikatywności, przedsiębiorczości, wytrwałości w dążeniu do celu.

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,
  • Udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,
  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowegow wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej.

Prezentacja firmy

Historia firmy sięga 1987 roku. Spełniając snute od dziecka plany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie