Opis stanowiska pracy

• Projektowanie wszystkich rodzajów projektów multimedialnych i grafik
• Koncepcja, projektowanie, rozwój i utrzymanie stron internetowych firmy
• Projektowanie i tworzenie wysyłek HTML do wykorzystania w kampaniach marketingowych
• Opracowanie broszury , technik i instrukcji , biuletyny
• Oryginalny projekt koncepcyjny i kampanie reklamowe
• Tworzenie wirtualnej dokumentacji

Wymagania

• Zaangażowanie w dotrzymywanie terminów
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem , ale nie jest to konieczne
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• Dobra organizacja pracy
• Pozytywne nastawienie
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne
• Wysoka lojalność i kultura osobista (tacy jesteśmy i tego wymagamy)
• Pełne opanowanie narzędzi do projektowania i programów multimedialnych, Photoshop , Dreamweaver , Flash, W Design, Acrobat , Illustrator
• Zaawansowana znajomość HTML , XHTML , CSS, Lingo , ActionScript i JavaScript
• Kolor , typografia , skład, grafika , zeskanowane , skanowanie obrazów
• Znajomość FTP środowisk na utrzymanie strony internetowej i innych plików w Internecie
• Inicjatywa i kreatywność

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się organizacją konferencji szkoleniowych dla kad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia