Grafik komputerowy

Xland

64-500 Szamotuły, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów graficznych na potrzeby m.in.: broszur, katalogów , ulotek, bannerów/billboardów, ofert, materiałów komunikacyjnych i reklamowych.
Współpraca z podwykonawcami;
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Wymagania

Od kandydatów/ kandydatek oczekujemy:
atrakcyjnego portfolio
doświadczenie w projektowaniu, ale także umiejętności przygotowania projektów do produkcji (DTP)
znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym: kompozycją, typografią itp.
bardzo dobrej i dobrej znajomości programów graficznych, takich jak m.in.: Photoshop, Illustrator, CorelDRAW
znajomości najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych
umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
bardzo dobrej organizacji pracy
kreatywności, otwartości umysłu, komunikatywności
umiejętności pracy w zespole
umiejętność pracy pod presją czasu
prawo jazdy kat. B;

Prezentacja firmy

Firma zajmująca sie sprzedażą materiałów budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)