Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska – Grafik komputerowy

Miejsce wykonywania pracy – Wrocław siedziba Studia PLAN lub ewentualnie praca zdalna

Stanowisko podlega – menadżerowi i właścicielowi firmy

Współpraca z innymi stanowiskami – Dział produkcji i marketingu

Podstawowe zadania na stanowisku:

– biegłe posługiwanie się programami Adobe Photoshop, InDdesign, CorelDraw, Illustrator

– uczestniczenie w procesie produkcji wydawnictwa

– prowadzenie dokumentacji i archiwum prac

Cel tworzenia stanowiska – rozwój działu graficznego

Forma stosunku pracy:

Rodzaj umowy – samozatrudnienie,  lub inna forma do uzgodnienia

Wymiar czasu pracy – nienormowany

Zasady wynagrodzenia – wynagrodzenie za wykonany projekt

Wynagrodzenie brutto – średnia płaca na tym stanowisku od 2500 zł – 3500 zł brutto i więcej

Okres próbny – 3 miesiące

Wynagrodzenie na okresie próbnym – takie samo jak po okresie próbnym

Wymagania

Wiedza
– Wiedza z zakresu grafiki komputerowej, dogłębna znajomość internetu posługiwania się

Doświadczenie
– Doświadczenie w pracy na tym stanowisku minimum 2 lata

Umiejętności
– Umiejętność wykonania pracy od projektu do świecenia do drukarni

Inne wymagania
– Kreatywność, samodzielność, niekaralność, umiejętność organizacji stanowiska pracy, rzetelność i systematyczność, terminowość, konsekwencja w działaniu, prawdomówność, kultura osobista.

Prezentacja firmy

Studio PLAN jest wydawcą map oraz przewodników turystycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie