Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa z Katowic zatrudni grafika do projektowania:
elementów graficznych na użytek serwisów WWW,
projektowanie stron WWW,
mailingów,
sporządzanie projektów graficznych o charakterze informacyjnym i reklamowym,
projektowanie i przygotowanie materiałów reklamowych.
przygotowywania wzorów prezentacji.

Projekty dla klientów korporacyjnych, ciekawe i różnorodne zlecenia.
Możliwość pracy w biurze w Katowicach lub zdalnie, dostępność minimum 4h dziennie. Umowa o pracę lub inna wybrana forma zatrudnienia.
Możliwość pracy z freelancerem przy codziennej dostępności.
Studenci mile widziani.

PROSIMY O OFERTY WYŁĄCZNIE Z PORTFOLIO

Wymagania

- znajomość programów:, Photoshop, InDesign, Illustrator
- doświadczenie w przygotowaniu prac do druku
- samodzielność, systematyczność, terminowość

Mile widziane
- umiejętność cięcia szablonów stron
- podstawy html,css
- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa Katowice.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie