Opis stanowiska pracy

Grupa Reklamowa GREEMI zatrudni do pracy w siedzobie firmy w Rzeszowie Grafika.
Charakterystyka:

Opracowywanie projektów graficznych, materiałów reklamowych Przygotowywanie do druku. Kontakt z klientem.

Firma oferuje:

Ciekawą pracę Możliwość rozwoju zawodowego. Atrakcyjne wynagrodzenie.
Typ oferty: umowa o pracę

Wymagane dokumenty: CV, portfolio

Wynagrodzenie: 3000

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość i doświadczenie w pracy z programami Adobe Photoshop i Corel poparte portfolio. Doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej. Znajomość najnowszych trendów w grafice komputerowej i projektowaniu. Dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

Służymy doradztwem w zakresie długoterminowej reklamy.<br/><br/>N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
miesiąć - próbny, druga umowa na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja + wynagrodzenie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja