Opis stanowiska pracy

• ścisła współpraca z działem marketingu,
• projektowanie oraz przygotowanie do druku reklam, banerów, ulotek oraz innych materiałów brandingowo-marketingowych,
• projektowanie i przygotowanie do druku opakowań,
• projektowanie elementów komunikacji wewnętrznej firmy,
• projektowanie grafik na potrzeby internetu m.in. reklam, banerów, newsletterów, mailingów,
• obróbka i retusz zdjęć produktowych,

Wymagania

• min. 1 rok doświadczenia na stanowisku grafik komputerowy,
• dobra znajomość pakietu Corel,
• mile widziana znajomość programów z pakietu Adobe CC m.in.:
- Adobe Photoshop,
- Adobe Illustrator,
- Adobe In design,
• umiejętność pracy pod presją czasu/terminowość,
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
• umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. to najwięks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne