Grafik komputerowy

Deseo

25-208 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia grafiki i designu DESEO, zapewnia wsparcie dla firm i osób indywidualnych m.in. w obszarze promocji, reklamy i marketingu. Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym, tworzeniu i realizacji rozwiązań marketingowych, dostarczaniu materiałów drukowanych i na Internet oraz fotografii reklamowej. Naszym celem jest praktyczne wsparcie firm w rozwoju ich działalności głównie w obszarze sprzedaży, za pomocą różnorodnych działań marketingowych.

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś osobą otwartą, pogodną, zaradną i pracowitą, lubisz się uczyć, chcesz zdobyć bogate doświadczenie zawodowe, nie zwlekaj – złóż aplikację jeszcze dziś.

Zacznij od stażu, zostań specjalistą, a potem… kto wie… przyszłość jest w Twoich rękach.

Staż na stanowisku: Grafik komputerowy

Zakres obowiązków:

• realizacja zleceń i współpraca z klientami

• tworzenie materiałów graficznych do druku i na internet

• wykonywanie logotypów

• obróbka zdjęć

• współpraca z drukarniami i firmami zewnętrznymi

Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań prac

• szkolenia i rozwój zawodowy

• przyjazną atmosferę w pracy

• bezpłatny staż obejmujący okres nauki i przygotowania do samodzielnej pracy

• zatrudnienie w przypadku pozytywnej oceny i dobrych wyników podczas stażu

• praca w Kielcach

Aplikację zawierającą CV oraz uzasadnienia dlaczego to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem, prześlij na nasz adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )"

Wymagania

Wymagania:

• prawdziwa pasja związana z grafiką komputerową

• znajomość programu Photoshop i Illustrator oraz innych programów graficznych

wiedza z zakresu przygotowywania materiałów do druku i na internet

• zaangażowanie i pozytywne nastawienie

• dynamika w działaniu

• kreatywność

• bardzo dobra organizacja własnej pracy

Prezentacja firmy

Pracownia grafiki i designu DESEO, zapewnia wsparcie dla firm i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie