Opis stanowiska pracy

Osoby zainteresowane stanowiskiem grafika komputerowego i spełniające poniższe wymagania, proszone są o wysłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem wraz z portfolio.

Wymagania i obowiązki:

- minimum 2-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, reklamowej
- znajomość platformy Mac i PC
- znajomość podstaw poligrafii: technik druku (offset, sitodruk, tampondruk, druk cyfrowy, grawerowanie, hot-stamping) oraz ich możliwości i ograniczeń
- umiejętności przygotowania materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji
- biegła znajomość programów Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator), Corel Draw
- kreatywność, otwartość na nowe zadania twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
- umiejętność samodzielnego wypracowywania i uzasadniania koncepcji graficznych
- znajomość trendów w projektowaniu
- przygotowywanie wizualizacji i opracowywanie materiałów marketingowych
- projektowanie logotypów, ulotek, broszur, skład tekstu
- terminowości w realizacji projektów
- umiejętności pracy pod presją czasu
- zaangażowane i zdyscyplinowanie
- ścisła współpraca z działem marketingu

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach
- umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- samodzielność w realizacji zadań
- szansę wdrażania własnych pomysłów

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

Prezentacja firmy

Działamy w branży reklamowej i poligraficznej od ponad 17 lat. Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie