Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Brandwise poszukuje osoby na stanowisko Kreatywnego Grafika Komputerowego. Oferta obejmuje pracę stacjonarną w biurze w Warszawie.

Kogo szukamy?

Grafika komputerowego z naciskiem na projektowanie pod kątem internetu. Osoby z głową pełną pomysłów, pozytywne, kreatywne, energiczne i posiadające pasję jak najbardziej pasują do naszego zespołu.

Wymagania

Czego oczekujemy?

- Zaawansowanej znajomości pakietu Adobe Creative Suite,
- Interesującego portfolio,
- Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Znajomości aktualnych trendów w designie,
- Umiejętność tworzenia logotypów

Umiesz więcej? Dodatkowymi atutami będą:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Zainteresowania nowoczesnymi technologiami oraz chęci zdobywania wiedzy,
- Znajomość zagadnień marketingu internetowego,
- Znajomość UX,
- Umiejętność tworzenia animacji.

Co oferujemy?

- Stałą pracę i wynagrodzenie,
- Pracę w stale rozwijającej się firmie,
- Pracę w świetnej atmosferze i pozytynie nastawionym zespole,
- Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia,
- Pakiet Multisport i Medicover.

Nie czekaj aplikuj!

Pamiętaj by załączyć porftolio lub link do niego!

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się Agencją Interaktywną skupiającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie