Grafik komputerowy (www)

SilverCube s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grafik komputerowy www

  • projektowanie grafiki serwisów www
  • projektowanie graficzne i UX interfejsów aplikacji internetowych
  • projektowanie banerów reklamowych
  • opracowanie graficzne treści serwisów www
  • retusz i obróbka fotografii
  • opracowywanie identyfikacji wizualnej, projektowanie logotypów
  • projektowanie i skład materiałów poligraficznych (plakaty, katalogi, ulotki)

Oferujemy:

  • Stabilną, stałą pracę w przyjaznej atmosferze w siedzibie firmy w Krakowie (Nowa Huta)
  • Ciekawe, nieszablonowe projekty, dużo samodzielności i szerokie pole do popisu

Wymagania

Wymagania

  • biegłość w projektowaniu i obsłudze narzędzi do tworzenia grafiki bitmapowej (Photoshop)
  • umiejętność projektowania i obsługi narzędzi do tworzenia grafiki wektorowej
  • doświadczenie w projektowaniu grafiki na potrzeby www (strony www, banery)
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem responsywnych serwisów www
  • pomysłowość, poczucie estetyki, ale również umiejętność dostosowania się do oczekiwań klienta
  • staranność, zaangażowanie, chęć rozwoju
  • znajomość bieżących trendów i rozwiązań Web design

Mile widziane

  • znajomość HTML, CSS, Bootstrap i innych zagadnień związanych z tworzeniem (cięciem) serwisów www
  • znajomość popularnych systemów zarządzania treścią pod kątem wprowadzania i aktualizacji treści
  • dryg do webmarketingu (copywriting, media społecznościowe, seo)

Prezentacja firmy

W SilverCube s.c. tworzymy web aplikacje, serwisy www i administrujemy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 msc - po okresie próbnym praca na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie