Grafik komputerowy - Warszawa

Brandwise Sp. z o.o.

01-345 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Brandwise poszukuje osoby na stanowisko Kreatywnego Grafika Komputerowego. Oferta obejmuje pracę stacjonarną w biurze w Warszawie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy stale rozwijającą się agencją interaktywną i młodym zespołem z dużym doświadczeniem w branży. Pracujemy głównie z klientami z sektora finansów, bankowości i ubezpieczeń. Głównymi klientami naszej Agencji są: Hapi Pożyczki. Gothaer, LINK4, Aviva, Allianz, BNP BGŻ, WSB, TMS Brokers, Ferratum Bank i wielu innych.

Kogo szukamy?

Poszukujemy grafika komputerowego do nowego zespołu graficznego posiadającego lub chcącego rozwijać swoje umiejętności projektowania pod kątem internetu. Osoby z głowami pełnymi pomysłów, pozytywne, kreatywne, energiczne i posiadające pasję jak najbardziej pasują do naszego zespołu.

Czym byś się zajmował?

  • Projektowaniem graficznym stron internetowych, aplikacji mobile,
  • Projektowanie linii kreatywnych w komunikacji internetowej,
  • Tworzeniem kreacji graficznych w komunikacji na Facebook,
  • Projektowanie materiałów do druku,
  • Czeka na Ciebie wiele innych ciekawych wyzwań.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Zaawansowanej znajomości pakietu Adobe Creative Suite,
  • Interesującego portfolio,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomości aktualnych trendów w designie,

Umiesz więcej? Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technologii: HTML5, CSS, Adobe After Effects
  • Zainteresowania nowoczesnymi technologiami oraz chęci zdobywania wiedzy,
  • Znajomość zagadnień marketingu internetowego,
  • Znajomość UX, Bootstrap

Co oferujemy?

  • Stałą pracę i wynagrodzenie,
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • Pracę w świetnej atmosferze i pozytywnie nastawionym zespole
  • Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienie
  • Pakiet Medicover
  • Pakiet Multisport

Nie czekaj aplikuj!

Pamiętaj by załączyć porftolio lub link do niego!

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się Agencją Interaktywną skupiającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie