Grafik Komputerowy - Warszawa

Brandwise Sp. z o.o.

01-345 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Brandwise poszukuje osoby na stanowisko Kreatywnego Grafika Komputerowego. Oferta obejmuje pracę stacjonarną w biurze w Warszawie.

Kogo szukamy?

Grafika komputerowego z naciskiem na projektowanie pod kątem internetu. Osoby z głową pełną pomysłów, pozytywne, kreatywne, energiczne i posiadające pasję jak najbardziej pasują do naszego zespołu.

Czym miałbyś się zajmować?

- Projektowaniem graficznym stron internetowych i mobile,
- Projektowanie kreacji graficznych w komunikacji internetowej,
- Tworzeniem kreacji graficznych w komunikacji na Facbook.

Wymagania

Czego oczekujemy?

- Zaawansowanej znajomości pakietu Adobe Creative Suite,
- Interesującego portfolio,
- Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Znajomości aktualnych trendów w designie,
- Znajomość technologii: HTML5.

Umiesz więcej? Dodatkowymi atutami będą:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość technologii: Flash (ActionScript 3.0), CSS,
- Zainteresowania nowoczesnymi technologiami oraz chęci zdobywania wiedzy,
- Znajomość zagadnień marketingu internetowego.

Co oferujemy?

- Stałą pracę i wynagordzenie,
- Pracę w stale rozwijającej się firmie,
- Pracę w świetnej atmosferze i pozytynie nastawionym zespole,
- Dopasowaną do Ciebie formę zatrudnienia.

Nie czekaj aplikuj!

Pamiętaj by załączyć porftolio lub link do niego!

Prezentacja firmy

Jesteśmy stale rozwijającą się Agencją Interaktywną skupiającą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie