Grafik komputerowy (praca w biurze)

CDR Sp. z o.o. Sp. k.

żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do swojego zespołu grafika komputerowego

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie i obróbka zdjęć produktowych oraz przygotowanie ich do prezentacji na stronie www
- projektowanie grafiki na potrzeby Internetu
- ponadto tworzenie katalogów, ulotek i materiałów reklamowych,
- przygotowywanie materiałów do druku.

Wymagania

Praktyczna znajomość pakietu Adobe (inDesign, Photoshop, Ilustrator ),
kreatywność oraz zmysł estetyczny,
- umiejętność obsługi aparatu fotograficznego, typu lustrzanka
- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu,

Praca w biurze w Żorach , wszelkie formy freelacer odpadają

Prosimy o podsyłanie CV wraz z portfolio

Prezentacja firmy

Firma CDR Sp. z o.o. dostawca sprzętu do budowy sieci internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 300PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie