Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Grafika komputerowego - montażysty reklam.

Miejsce pracy: teren woj. śląskiego.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wstępnie na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na stałe.
- zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego w Firmie
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- wykształcenie mile widziane średnie zawodowe o profilu grafiki komputerowej
- zdolności manualne i do pracy na wysokości
- znajomość programów komputerowych typu Corel Indisin
- zapał i chęć do pracy
- odpowiedzialność i dokładność
- punktualność i zdyscyplinowanie
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

druk wielkoformatowy<br/>druk offsetowy<br/>druk cyfrowy<br/>stro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
conajmniej rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja