Grafik komputerowy - Kraków

Studio Actiff

Kraków, 31-353, małopolskie

Opis stanowiska pracy

STUDIO ACTIFF poszukuje grafika - praca stała, w biurze w Krakowie.

Poszukujemy osoby, która:
- ma ciekawe pomysły w zakresie projektowania
- potrafi je szybko zrealizować (czyli zna w stopniu sprawnym i zaawansowanym Photoshopa, InDesigna, Illustratora)
- jest komunikatywna - potrafi słuchać klienta, interpretować jego potrzeby i przełożyć je na projekt zarówno estetyczny jak i funkcjonalny
- nie musi mieć dużego doświadczenia w przygotowaniu do druku ale pojęcie DRUK jej nie przeraża, chce i potrafi szybko nabrać biegłości w tej dziedzinie
- ma doświadczenie i/lub wiedzę w zakresie prowadzenia firmowych stron fanpage (facebook)

Wymagania

- umiejętność projektowania na potrzeby poligrafii i www
- umiejętność pracy z tekstem (znajomość zasad składu, interpretacja znaków korektorskich itp.)
- minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów dla klientów korporacyjnych
- b. dobra znajomość programów: Photoshop, In Design, Illustrator
- znajomość zagadnień z zakresu social media (facebook)
- DOKŁADNOŚĆ, DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY w realizowanych projektach
- mile widziane zdolności rysunkowe

Prezentacja firmy

Od kilku lat aktywnie działamy na konkurencyjnym rynku krakowskic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie