Grafik komputerowy - Atleta Łódź

Atleta Sp. j.

90-612 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma „Atleta” Łódź zatrudni pracownika na stanowisku grafika komputerowego w sklepie firmowym w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 54.

OFERUJEMY:
- satysfakcjonujące zarobki
- umowę o pracę
- ciekawą i rozwijającą pracę w branży sportowo – kulturystycznej.
- w przypadku dobrej i owocnej współpracy pewność ciągłości zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie kandydatur (CV, portfolio, list motywacyjny) na adres mailowy.

Pozdrawiamy

Wymagania

WYMAGANIA:
Doskonała znajomość komputerów, z uwzględnieniem programów graficznych (Photoshop, Ilustrator, In Design)
Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
Umiejętność obsługi sklepu internetowego (SOTE)
Komunikatywność
Podstawowa wiedza o branży kulturystycznej (produkty, firmy, portale internetowe, media itp.)
Bardzo dobra znajomość internetu, ze szczególnym uwzględnieniem portali kulturystycznych, mediów społecznościowych i aukcyjnych (Allegro)
Dyspozycyjność
Samodzielność
Wszechstronność – do zakresu obowiązków pracownika należeć będzie bieżąca pomoc w sklepie firmowym w Łodzi, a także inne prace organizacyjno – biurowe.

Prezentacja firmy

Jedna z największych i najbardziej renomowanych firm w Polsce zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie