Grafik/Informatyk

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma handlowa, działająca na wielu rynkach międzynarodowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kreatywnych osób do objęcia stanowiska:

Grafik/InformatykMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • administrowanie oraz pozycjonowanie strony internetowej,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych użytkowników, zarówno w zakresie oprogramowania jak i sprzętu,
  • przygotowywanie zdjęć, grafik, obróbka materiałów graficznych na potrzeby marketingowe,
  • przygotowywanie analiz działań marketingowych w Internecie oraz tworzenie cyklicznych (miesięcznych) raportów aktywności online i w SoMe,
  • nadzór nad bazą klientów oraz nad zgodami marketingowymi,
  • przygotowanie założeń i administracja systemem CRM,
  • prowadzenie akcji mailingowych,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu oraz innych elementów składowych infrastruktury informatycznej.

Wymagania:

  • umiejętność projektowania i tworzenia stron internetowych / również wersji mobilnych,
  • monitorowanie działania stron internetowych, wykrywanie problemów i szybkie usuwanie powstałych błędów,
  • znajomość programów graficznych (Photoshop, CorelDRAW, Illustrator),
  • mile widziane doświadczenie w handlu hurtowym e-commerce,
  • znajomość HTML, PHP, CSS3, JavaScript,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania podstawowych awarii sprzętów komputerowych,
  • wiedza ogólna z zakresu zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa IT,
  • kreatywność, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.