Grafik (HTML) - Warszawa

Jobman Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

GRAFIK (HTML)

Lokalizacja: Warszawa
Oferta pracy tymczasowej.

Obowiązki:

Ø bieżące utrzymanie strony www

Ø projektowanie stron w HTML w technologii RWD

Ø tworzenie i modyfikacja projektów graficznych, makiet, banerów, stron i innych kreacji na potrzeby portali internetowych oraz portali i aplikacji mobilnych

Oferta:

Ø Praca w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce

Ø Praca czasowa: na okres 6 miesięcy (od grudnia br.)

Ø Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Ø zmysł estetyczny

Ø dokładność i dbałości o detale

Ø sumienność

Ø terminowość i odpowiedzialność za prowadzone projekty