GRAFIK / GRAFIK Kreatywny

eobuwie.pl S.A.

65-001 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

„Pomysły można ukraść, ale wykonania i pasji już nie” - Tim Ferriss

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby różnych mediów (newslettery, www, multimedia)
  • projektowanie i skład DTP ulotek, katalogów, broszur, folderów
  • tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych (internet, prasa, outdoor)
  • twórcze przekładanie briefu na koncepty graficzne oraz realizację spójnej strategii, wizerunku i designu firmy
  • aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu

Oczekujemy:

  • praktycznej znajomości programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio)
  • znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym: kompozycji, typografii
  • umiejętności przygotowywania projektów do druku
  • znajomości najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych
  • umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • kreatywności, pomysłowości i komunikatywności
  • terminowości, samodzielności i zorganizowania -otwartości na pracę z ludźmi i angażowania w prowadzone działania

Oferujemy:

  • pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo premiowane w zależności od stopnia zaangażowania
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów

Prezentacja firmy

Zespół eobuwie.pl składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media