Opis stanowiska pracy

OFFTEAM Sp. z o.o.
W związku z rozszerzeniem działu graficznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Projektowanie graficzne, przygotowanie do druku, projektowanie materiałów drukowanych i multimedialnych.
 bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign
 mile widziana znajomość również innych programów Pakietu Adobe
 kreatywność, zmysł plastyczny,
 komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
 portfolio zrealizowanych projektów,
 wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły,
 umiejętność pracy pod presją czasu,
 doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej będzie dodatkowym atutem.
 stabilną pracę, kreatywne projekty w ciekawym zespole,
 wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
 możliwość rozwoju i kształcenia na stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Offteam Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnim doświadczeniem, obsługująca kompleksowo klientów w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo