Opis stanowiska pracy

GRAFIK - FOTOGRAF

 Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zdjęć produktowych
  • Obsługa maszyny do prezentacji 3D
  • Obróbka graficzna zdjęć produktowych

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Adobe Photoshop
  • Znajomość programu Camera RAW
  • Umiejętność obsługa cyfrowego aparatu fotograficznego (Model: Canon EOS 7D, obiektyw: EF24-105mm f/4L IS USM)
  • Zainteresowania w obszarze fotografii produktowej i grafiki
  • Umiejętność obróbki zdjęć z dbałością o szczegóły
  • Dokładność, spostrzegawczość i rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo premiowane w zależności od stopnia Zaangażowania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność działań oraz elastyczny czas pracy
  • Pakiet benefitów

Oferty w formie elektronicznej (CV) prosimy przesyłać za pośrednictwem opcji APLIKUJ

Prezentacja firmy

Zespół eobuwie.pl składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo