Intredo

Grafik DTP

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e- commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Grafik DTP

Warszawa

Zadania dla Ciebie:

  • Sprawdzanie i przygotowywanie materiałów reklamowych do druku,
  • Modyfikacja i nanoszenie korekt zgodnie ze specyfikacją,
  • Nanoszenie korekt kolorystycznych,
  • Dobieranie kroju i stopnia czcionki, interlinii, stylów, wielkości wcięć akapitowych, sposobu ustawienia tytułów i śródtytułów do składu komputerowego publikacji,
  • Dbałość o spójność wizerunkową tworzonych materiałów,
  • Kontrolowanie jakości produktów,
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign,
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu plików produkcyjnych oraz znajomość zagadnień związanych z DTP,
  • Znajomość zasad kompozycji, typografii i składu tekstu,
  • Sprawność i efektywność w łączeniu tekstu z obiektami graficznymi,
  • Znajomość metody eksportu projektów,
  • Aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy,
  • Dbałość o szczegóły, kreatywność i twórcze podejście do pracy,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć do dynamicznego rozwoju własnych kompetencji i specjalizacji,
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy u wydawcy gazet/magazynów.

Oferujemy:

  • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych i kreatywnych ludzi,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wiele okazji do integracji,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport po okresie próbnym,
  • Codziennie pyszną kawę,
  • Świeże owoce,
  • Pracę w nowoczesnym biurze z nietypowym dla biurowców widokiem na Wisłę i .
Intredo