Opis stanowiska pracy

Drukarnia internetowa poszukuje osoby do pracy na stanowisku Grafik DTP. Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprawdzanie oraz przygotowanie plików do druku. Umiejętność wykonywania zaawansowanych inpozycji zbiorczych będzie dodatkowym atutem.

Praca na 1/2 etatu w siedzibie firmy (14.00-18.00)

Wymagania

- znajomość zasad przygotowania projektów do druku offsetowego
- obsługa programów graficznych (pakiet Adobe, Corel itp.)

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo wielobranżowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie